| Maariiaa a întrebat:

Vreau să învăț să merg pe role pentru că până acum nu am avut ocazia și aș vrea să îmi recomandați niște role bune ( cred că din silicon sunt cele mai de calitate ).
Mulțumesc, aștept păreri, și dacă se poate să îmi spuneți și prețul. big grin
O seară bună și weekend plăcut în continuare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am invatat de curand sa merg pe role si senzatia e suuuper laughing Da, cele din silicon sunt cele mai bune si costa undeva intre 70 si 100 de lei. Distractie placuta!winking