| Maariiaa a întrebat:

Bună tuturor.

Am primit mai multe sfaturi de la prieteni și am ajuns la concluzia că o idee ar fi să mă duc să iau role din Hervis Sports. big grin
Am găsit niște role care par destul de bune :
RollerBlade Spark 80
Roți silicon :80mm
Duritate 82A
Rulmenți SG5
Șină compozit Lo-Balance
happy Acum vreau să învăț, deci mi se par ok. Vreau păreri și din partea voastră, am nevoie de ajutor. Prețul rolelor prezentate mai sus este de 329, 99 lei.
Vă mulțumesc, aștept răspunsuri.

6 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Da, par foarte bune, insa, e cam mult 3 milioane pentru a invata, gandeste-te, vei avea destule cazaturi, le vei zgaria, si. daca-ti permiti, si esti stapana pe."echilibrul" tau, atunci ia-ti-le. Dotarile suna foarte bine, dar cand le cumperi nu uita sa verifici franele. Take carehappy.

| Maariiaa explică (pentru Mariinaa):

Sper să învăț repede pe ele. De obicei, mă descurc bine cu echilibrul, orice început este greu și cred că fără cel puțin o căzătură nu a învățat nimeni. Mulțumesc de ajutor!

| Mariinaa a răspuns (pentru Maariiaa):

Cu mare placere! Oricandhappy.

| Rŏllшау a răspuns:

Destule de bune si avantajoase.Deoarece tea tine mult daca ai grija de ele.Desi 3 milioane si 300 de mii nu e chiar ieftin.

Sfatul meu: Daca iti plac IALE.

| Maariiaa explică (pentru Rŏllшау):

Nu mi se par scumpe, au multe dotări și nu prea cred că se găsesc role ieftine cu roți de silicon și cu atâtea dotări. (Părerea mea ). Mulțumesc tare mul de ajutor.

| Rŏllшау a răspuns (pentru Maariiaa):

Pentru nimic tongue si da au dotari la prima mana.Iti sunt pe atat de folos pe cat si cool adica stii tu arata bine big grin