| Maariiaa a întrebat:

Vreau să învăț să merg pe role pentru că până acum nu am avut ocazia și aș vrea să îmi recomandați niște role bune ( cred că din silicon sunt cele mai de calitate ).

Mulțumesc, aștept păreri, și dacă se poate să îmi spuneți și prețul.

Răspuns Câştigător
| GGL a răspuns:

Pff...daca esti la inceput o sa iti trebuiasca role de fitness; gasesti niste modele de calitate la preturi acceptabile pe skates.ro sau skateworld.ro
niste role de incepator bune si ieftine ar fi astea: http://skateworld.ro/prima-pagina.html? page=shop. product_details&flypage=flypage-ada.tpl&product_id=76&category_id=11
SFAT: sa NU cumperi role din supermarket-uri...nu sunt bune...e foarte posibil sa fie si contrafacute(desi e supermarket) mult noroc;)

| Maariiaa explică (pentru GGL):

Mulțumesc, cel mai bun și folositor răspuns, fundăă! big grin Mă gândeam să cumpăr din Hervis Sports, mulți prieteni mi-au spus că au de acolo și sunt de calitate. happy E o idee bună?

2 răspunsuri:
| gabrielaoana11 a răspuns:

Rotile din silicon sunt cele mai bune, eu am inceput cu roti normale la inceput dar dupa un an am inceput cu silicon

pretul rolelor cu silicon 250-300
role normale 150-200
si daca faci ca mine eu am dat 50 lei pe o pereche de roti de silicon si am inlocuit rotile

succes!