| Alle_2048 a întrebat:

Vreau sa ma ajutatihappy
Am fost in tabara 1 saptamana si am fost impreuna cu un baiathappy
Si e in aceeasi scoala cu mine, dar nu ma mai baga in seama?
Ce a`r trebui sa fac?happy
Mshappy

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai de ce tii neaparat sa fii bagata de el in seama?

2 răspunsuri:
| chrissi a răspuns:

Cred ca trebuia sa stabiliti de la inceput cum vor decurge lucrurile. Din moment ce se comporta asa, inseamna ca el nu si-a dorit decat o aventura, ceva care sa-l distreze in tabara. E foarte popular acum ca atunci cand pleci prin tabere sa fi neaprat cu cineva. Poate el asta si-a propus de la inceput in timp ce tu ai vrut mai mult. Daca nu v-ati despartit oficial, ci pur si simplu nu ati mai vorbit, e ciudat. Dar ar trebui sa il intrebi de ce nu te baga in seama si sa-ti spuna clar care a fost intentia lui de la inceput. Sau poate ca a auzit ceva ciudat despre tine si asta l-a facut te evite. Baietii se mai poarta asa cateodata...Totusi, eu inclin sa cred ca s-a folosit un pic de tine si, daca esti de acord, atunci nu prea merita sa-ti mai irosesti timpul cu el. Daca vrei ceva serios, nu te implica in jocuri de-astea de vacanta/timp liber.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa porti o conversatie cu el! baga-te tu in seama daca el te ignora sau el nu o face! vb deschis cu el si intreaba-l de ce face asta!