| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg la o facultate de designer din Roma.Credeti ca este o idee buna? Aici simt ca nu am un viitor prea bun.

3 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Buna Adina!
Da, este o idee foarte buna happy
Iti urez succes!

| loveyou99 a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac designer si nu sunt in Romania. eu zic sa faci ce crezi tu. este adevarat ca in Romania daca nu ai bani si pile nu ai un viitor. este o idee foarte buna daca ti-ai gasit acolo facultate si stii si limba...
sper ca te-am ajutat... (funda?

| LoReDaNa_2201 a răspuns:

Da de ce nu? Daca e ceea ce iti place si iti doresti cu siguranta o sa reusesti! In Ro nu prea esti apreciat pentru cea ce faci... poate in alta tara :X

Succes pe mai departe :*