| Yulya93 a întrebat:

sunt in clasa a 12-a la mate-info si nu stiu la ce facultate sa daubig grinbig grin; adica pe mate sau info nu vreau sa merg mai departe ca e prea greu; in a 9-a mi-au placut dar acum nu-mi mai placbig grin. M-am gandit sa dau la topografie, sau designer pentru amenajari interioare...nu stiu, vreau ceva de viitor asta e clarbig grin.Managementul e de viitor? x_X; va rog daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi sau niste site-uri care m-ar putea ajuta...multumesc anticipathappyhappy

Răspuns Câştigător
| Andr3yyy94 a răspuns:

La management se duc tot mai multi si sansele sunt mici. Daca asta vrei trebuie sa muncesti sa ajungi in top. De viitor insa sunt si "constructiile civile" (proiectare pe calculator) si "arhitectura" care sunt destul de cautate atat in tara cat si afara. EU personal as continua pe informatica, este cel mai bun lucru' dar daca nu iti place, du-te pe una din cele 2 optiuni de mai sus si sigur vei fii multumita.

| Yulya93 explică (pentru Andr3yyy94):

Multumesc frumos de sfathappy

3 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Medicina big grin

| Yulya93 explică (pentru NoRestForTheWicked):

Din toate cate m-am gandit, medicina nu am luat-o in calcul pentru ca e un domeniu care chiar nu ma intereseaza...dar multumesc si tie pentru sfatul tau:happy