| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac inca o gaura in ureche, dar fara sa ma duc la salon. Ma gandeam sa-mi fac acasa. Ce ziceti? Ma v-a durea tare? Ma gandesc sa-mi fac cu seringa. Suport durerea destul de bine. Niste sfaturi? :] Funda

4 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Nu,nu doare deloc. simti o gadilatura, cu acul de seringa. eu, fiind baiat, am facut acasa 3 gauri, in aceeasi zi. o simpla gadilatura. curaj. bafta.
apropo, am avut si pierce in buza, ac de perfuzie.aia da durere.

| Commapoint a răspuns (pentru Ghost89):

Ma gandeam sa-mi fac acasa snakebite, dar o i-au usor, nu cred ca pot face asta singura, in buza. Cred ca ma voi duce la un salon, o sa incerc in ureche. Multumesc pentru sfat.

| Ghost89 a răspuns (pentru Commapoint):

Intr-un salon, de obicei e 50 lei pentru un pierce (gaura si pierce). mie mi-a facut un amic, pierce am facut rost de la cineva, deci gratis. mult succes. ai grija de tine, si cum ar zice Oana Cuzino: "iubiti sanatatea"

| Commapoint a răspuns (pentru Ghost89):

laughing, pretuiesc sanatatea si fericirea mai mult ca orice.