| bobi123 a întrebat:

vreau sa-mi pun aparat dentar, cine stie exact cit costa? asa o suma medie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există un preț fix. Depinde de mai multe. Ce tip de aparat, în cât timp vrei să finalizezi și așa mai departe. Prețurile diferă de la cabinet la cabinet. Găsești la 2500 lei, 3000, 3500 și așa mai departe ( pe o singură arcadă). Ce vârstă ai? Dacă ești mai mare îți trebuie aparat dentar fix ( ți-am scris mai sus prețurile). Poate găsești și mai ieftin, ți-am spus, depinde de cabinet. După terminarea tratamentului, va trebui să mai porți încă unul mobil, doar seara ca să nu se miște dinții la loc.

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Fa o vizita la stomatologiee si intreaba tongue sincer difera preturile

| AH5 a răspuns:

700 lei ..depinde,daca esti minor etc. e mai redus pretul, aici depinde de aparatul dentar

| anonim_4396 a răspuns (pentru AH5):

laughing)) 700 lei? Serios? Nu contează vârsta, prețul este același. Depinde de care vrea să își pună. Mobil sau fix. Dacă e mic, mobil ( mi se pare că până la vârsta de 11 ani ).

| bobi123 explică (pentru anonim_4396):

19, multumesc pentru informatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru bobi123):

Cu plăcere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AH5):

Nu există un preț fix. Depinde de mai multe. Ce tip de aparat, în cât timp vrei să finalizezi și așa mai departe. Prețurile diferă de la cabinet la cabinet. Găsești la 2500 lei, 3000, 3500 și așa mai departe ( pe o singură arcadă). Ce vârstă ai? Dacă ești mai mare îți trebuie aparat dentar fix ( ți-am scris mai sus prețurile). Poate găsești și mai ieftin, ți-am spus, depinde de cabinet. După terminarea tratamentului, va trebui să mai porți încă unul mobil, doar seara ca să nu se miște dinții la loc.