| qAndu a întrebat:

Vreau sa spun ca am furat un ceas de la baschet si i l-am dat inapoi. El ma spus la domn profesor ca i l-am furat si dupa i l-am dat inapoi domn profesor a spus ca vrea sa vorbeasca azi cu mine la antrenamente si imi vor suna parintii si a spus ca daca e cazul ma va da afara. Niste sfaturi va rog? Baschetul e singurul lucru care stiu sa fac

Răspuns Câştigător
| cosminutzu23 a răspuns:

Poate parintii tai o sa te mustreze un pic dar cred ca o sa rezolve intr-un fel si te vei mai duce la baschet.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Esti destept rau ba baiatule! Daca l-ai furat de ce l-ai mai dat inapoi? Si daca nu vrei sa suporti consecintele de ce l-ai mai furat?

| qAndu explică:

Astept si alte raspunsuri va rog.