| ruxi a întrebat:

Buna!
vreau sa stiu daca am 1.58 m si 50 kg e bine.si cum sa fac ca de craciun sa nu ma ingras mai mult.happy

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Esti f bine. eu zic sa nu te lasi prada tentatiilor : fel si fel de sortimente de ciocolata, cozonac, carnati caltabos toba sunca etclaughing doar gusta cate putin din fiecare si gatawinking sarbatori fericite:*

2 răspunsuri:
| BeeZsiAtat a răspuns:

Este destul de ok.Depinde si de varsta tongue.

Si ca sa nu te ingrasi de craciun nu iti face probleme. Evita sa mananci multa tocatura.big grin

Succes!:*

| PDM2000 a răspuns:

Asa is si eu tine-o tot asawinking