| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai exista persoane ca mine. Sunt o fire oarecum schimbatoare:cand blanda, cand nervoasa.Pun mult la suflet, sufar foarte mult, iubesc din tot sufletul, vreau multa atentie, sunt roamntica, cred in iubire si o despartire pentru mine e o catastrofa. Insa nu prea stiu sa demonstrez ca iubesc o persoana...Imi plac distractiile, am multi cunoscutii, imi place sa glumesc dar nu imi place sa glumeasca altcineva pe seama mea. Ce ziceti?

12 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Cred ca suntem sosii laughing hehe, mie-mi place cum sunt/esti. Si eu sunt o persoana sensibila, emotiva, pun totul la suflet, iau lucrurile in serios, sunt ambitioasa si ma darama total cand nu-mi iese ceva ce am planuit de mult timp. In schimb, sunt o persoana pusa pe sotii, imi place sa glumesc si sa se glumeasca cu mine, insa cu limita. Imi plac enorm de mult chestiile romantice, insa stiu s-arat ca iubesc. In felul meu big grin. Stii, esti tare, nu te schimba pentru nimic in lume. Cine te place, te accepta asa cum esti. Poti eventual sa inveti cum sa arati dragostea fata de cineva, in rest, ramai asa! Big up!

| anonim_4396 explică (pentru karlikuicsddd):

E cam rau ca pun la suflet tot si plang mult mult de tot...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da... cred ca m-am indragostit.

Răspuns utilizator avertizat
| Pearl01 a răspuns:

Buna! Persoane ca tine mai exista. Si eu sunt cam la fel. Sunt o persoana linistita, calma, insa ma enervez repede, sunt impulsiva. Se mai intampla sa trec de la o stare la alta, fara motive. De pus la suflet, cred ca orice persoana pune, mai mult sau mai putin, fie ca se arata, fie ca nu. Spre exemplu, si mie mi se mai intampla sa pun la suflet, sa ma indragostesc usor, sa fiu romantica, insa si daca "mi se ia" de persoana de langa mine, dispar toate lucrurile astea. Peste o despartire treci mai greu daca inca mai iubesti persoana de langa tine, insa de cele mai multe ori obisnuinta, dependenta de persoana de langa tine, te tine langa ea si atunci nu prea iti dai seama daca de fapt il iubesti sau e doar rutina, obisnuinta. Faptul ca nu prea stii sa demonstrezi persoanei de langa tine ca o iubesti, poate i se datoreaza si baiatului. Este posibil sa nu fie genul de persoana care sa te faca sa te "deschizi", sa-ti exprimi sentimentele. Ai putin de lucrat la partea asta. Cred ca nimanui nu-i place sa fie luat la misto, sa se faca glume pe seama ei/lui. E si normal sa te deranjeaze, insa atata timp cat si tu faci glume, prea tare nu ar trebui sa te deranjeze. Esti o persoana normala, atat cu calitati cat si defecte, insa daca gasesti persoana potrivita, sa fie langa tine, sa te iubeasca, sa te inteleaga, poate atunci te mai schimbi in comportament, in bine.

| neverlikeme a răspuns:

Stai linistita nu esti singura! ce zodie esti?

| anonim_4396 explică (pentru neverlikeme):

Leu

| bibi38 a răspuns:

Și eu sunt cam așa... în afara de asta ca tu nu stii să demonstrezi unei pers. că o iubești. eu știu

| anonim_4396 explică (pentru bibi38):

Io cel putin prin felul meu de a fi ii demonstrez insa el nu prea vede.

| bibi38 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da și la mine la fel. Zi sa-și puna ochelari ca nu vede prea bine. laughing

| anonim_4396 explică (pentru bibi38):

laughing ar fi o idee geniala

| bibi38 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la mine la fel. Zi sa-si puna ochelari poate nu vede prea bine ce faci pentru el/ea.