| Moga_Răzvan_2002 a întrebat:

Bună vreau sa stiu si eu cum pot convinge o fată sa îmi dea follow pe insta ca nu vrea nici de-al naibii desi am vorbit cu ea. Ce fel de psihologie are trebui sa folosesc?

30 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Mai stiu eu pe unu care nu da mesaje sau cerere de prietenie.Niste tristi.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Așa ca tine.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Hmhm,parca te culcai.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Mă ții aici. Culcă-te și tu.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Ah,cat ai vrea sa imi dai mesaj.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Mda.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Eu invat pentru teeest. Daca vrei, pot fi eu serialul tau.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Aș vrea să fii, probabil ai fi cel mai bun. Apropo, doar tocilarii învață la ora asta.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Fetele destepte*

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Nu trebuie să fii deșteaptă ca să fii tocilară. O fată deșteaptă ar pune în prim plan odihna, mai ales la ora asta. Deci culcă-te...

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Oh,okay.Uita-te la serialul tau.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Promiți că te culci imediat?

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Nu.Ce poti sa-mi faci, vii si ma bati?laughing

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Dap. Tare, la fund.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Opa,nuuu...eu zic ca e mai interesant serialul.smug

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Nu este. Deci te culci? E vina ta că mâine voi fi și eu foarte obosit...

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Of,bine.Noapte buna, orgoliosule:3

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Mulțumesc mult, orgolioaso. Apreciez. Noapte bună

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Orgoliosii au caractere puternice.Inceteaza sa fii asa sec>.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Nu vreau.
Îmi plac fetele puternice.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Bine.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Cât de sec.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Asta am si vrut, eu ma culc.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Ai grijă pe cine visezi. Noapte bună.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Nu ești o tipă așa puternică așa cum nici eu nu sunt și cred că amândoi ne-am arătat reciproc asta. Suntem doar niște tipi stupizi care mai vor să se bucure de niște conversații care le pot face plăcere. Ce am uitat să specific e că deși îmi plac tipele puternice prefer mai mult tipele așa ca tine, ești acolo unde trebuie, ești într-un echilibru frumos care sper să se încline puțin așa încât să fii tu cea care va da acel mesaj. Suntem stupizi, suntem imaturi, suntem însă, e un plural frumos la persoana întâi. Ăsta răspunsul după a doua bere, la ora 1 aproape, după ce am terminat episodul ăsta din serialul Lucifer. Îmi pare rău că ți-am spulberat așteptările, noapte bună. Și încearcă să ieși fără acel machiaj, ca un adaos la acest răspuns tâmpit. Ne trădăm prea mult prin aceste răspunsuri, suntem prea evidenți, chiar suntem de-a dreptul stupizi...

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Însă este o stupiditate frumoasă pe care o recomand oricui happy.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Trebuie sa bei mai des bere.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Trebuie să încerci și tu. Ar fi șmecher să ne îmbătăm amândoi într-o zi să vedem cum decurge discuția.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Dar sa nu citească toată lumea laughing)

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

XD