| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor
imi place un baiat si vreau sa vorbesc cu el pe mess dar nu stiu cum sa incep.adica ii zic( buna cf? el raspunde ma intreaba ce fac ) si pe urma? dati-mi niste idei va rog, niste argumente ceva...
va rog sa nu spuneti sa fiu naturala etc etc. vreau ceva concret
dau funda la cel mai bun

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Incepe cu buna - restul vine de la sine

| andreybcl96 a răspuns:

Ce ai mai facut azi,ai papat? fal sa isi dea seama ca iti pasa de el, dupa aceea daca isi va da seama ca iti place de el si iti pasa de el lucrurile vor veni de la sine si te va intreba el pe tine, asta in cazul in care il interesezi:p