| xCapsunica a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. I-am dat cerere de prietenie unui baiat ( ma rog asa de plictiseala nu ca ar fi frumos sau ceva) si nu mi-a acceptat cererea si a spus : Bunahappy Nu ne cunoastem asa ca sa lasam politeturile" sincer nu prea mai prins ce vrea sa spuna si vreau si parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| madymadalina99 a răspuns:

Cred ca te-a confundat sau e putin prostanac...adica lasa politeturile ca l-ai bagat in lista de prieteni e putin ciudat. Eu zic sa nu-l mai bagi in seama! funda?

1 răspuns:
| NaughtyBoy24 a răspuns:

O fi fost prietena lui la calculatorhappy...