| Biabiabia121 a întrebat:

Vreau sa va spun ceva si sa imi spuneti parerea voastră, va rog.
Vorbesc cu un băiat de aprox o luna a avut iubita si mie nu mi-a spus ceva timp. Iar dupa ce mi-a spus am încetat să mai vorbim câteva zile iar dupa imi scrie. Nu mai stiu cum de am ajuns sa vorbim despre relații si el a spus că s-a despărțit de ea.
Am început să vorbim din ce in ce mai mult si gen a venit vorba de ea iar si dupa si-a cerut scuze ca spune de ea si a spus sa schimbam subiectul.
Sunt confuză pentru ca nu suntem intr-o relație sau ceva deci nu ar trebui să își ceară scuze daca vorbeste despre fosta lui, nu?

1 răspuns:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Posibil ca incearca sa se atașeze de tine pentru a trece de despărțire, dar nu privi asta ca pe ceva rau, toți avem nevoie de cineva aproape cand trecem prin momente grele. Dacă pe viitor ii va plăcea de tine acorda-i o sansa. Vezi cum se comporta cu tine, ai vezi daca doar se foloseste de tine pentru a-și recăpăta bărbăția sau nu, ai grija la asta