| Sibeluca a întrebat:

Buna >: Vreau sa va zic o mica poveste.Un baiat si o fata s-au cunoscut,si dupa s-au placut. Radeau si vorbeau in fiecare zi. Fata il facea pe baiat sa se simta foarte bine,si invers. Dupa si-au facut chiar si planuri de viitor.El i-a promis ei ca va avea grija de ea tot timpul,ca nu o sa o supere,si ca sa le fie bine impreuna. Pana intr-o zi:el i-a spus fetei ca merge pana la magazin,ea nu l-a crezut si l-a intrebat unde s-a dus,sincer. Fata si-a dat seama ca exista o a treia persoana in relatia lor,si el i-a marturisit ca da. Trist este ca ea este din Tl si ec din Constanta.Ea i-a zis sa steraga toata pozele care le avea cu el,nr de telefon,tot tot. The end... Vreau sa va intreb, asta fost iubire? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire doar din partea fetei, care a crezut în el. Atâta timp cât a înșelat, băiatul a fost un mincinos, știi tu... nimeni nu merită lacrimile tale, iar cine le merită, nu te va face să plângi. Urât, chiar urât din partea lui.

| Sibeluca explică (pentru anonim_4396):

sad asa este, multumesc frumos :* :*

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Nu chiar.Am trecut prin asta,si stiu ce inseamna,este un fel de iubire care tine cateva zile,maxim o saptamana,sau pot sa-i spun mai bine, o atractie puternica la inceput. Daca el te-a inselat, fi sigura ca nu este iubire, o persoana care iubeste, nu raneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Din moment ce inseli pe cineva inseamna ca te doare-n cur de cat va suferi acea persoana cand va afla.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Nu,asta nu este iubire.
Daca era iubire, nu te insela si era cu tine acum.
Inceputul este o telenovela, zau. happy
Pana la urma nimic nu este perfect in viata.
Poate el a folosit-o pe ea! straight face
Sper ca ti-am fost de ajutor, pa.