| AbcElly a întrebat:

Vreau si eu niste idei de... ce sa fac? eu ajung la 6 acasa si de la 6 nu am ce sa facsad temele le fac dimineata sau in pauze, deci chiar nu am ce sa fac
dati-mi si voi idei
Fundaaa+Voturi

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Www.oddee.com
sau te uiti la un serial,iti faci o rutina si cand ajungi acasa te uiti la cate un episod,poti vedea pe interned o gramada,iti dau si exemple : Friends, the oc california, dexter,the sopranos, south parca, rome, etc(gasesti tu)
poti merge la alergat
poti sa faci ceva sa iti imbunatatesti calitatile, depinde de pasiunile tale.te poti uita la tutoriale cu machiaje daca iti place acest domeniu.sau poze cu unghii si sa incerci sa faci si tu modele,sau sa desenezi
poti sa faci accesorii (bratari,brose, inele, lantisoare) din margelute sau orice doresti tu si sa le vinzi
succes!

3 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

1.Joaca-te la calculator
2. Uita-te la tv
3.Cheama niste prieteni la tine ca sa-ti treaca plictiseala

| JulieAndreeaB a răspuns:

Apuca-te de chitarahappy ( e foarte la modawinking ) Iesi cu prietenii afara( ia-ti si camera foto), citeste, uita-te la seriale, fa-ti un jurnal in care sa scrii mici povestioarebig grin

| ZEU93 a răspuns:

Te uiti la un film,te joci un joc, stai pe mess cu prietenii, iesi pe afara cu prietenii big grin