| dydyyyy a întrebat:

Buna:*vreau si eu sa imi fac cateva suvite cu decolorant de la kalos. eu am parul vopsit negru acum. vreau si eu sa stiu daca e bun decolorantul si cum se foloseste:*

1 răspuns:
| kryszta a răspuns:

Dydy ce pot sa iti spun este ca decolorantu este cea mai proasta inventie...nu numai ca iti arzi parul la maxim ci ti se vor despica si firele de par foarte rau...eu nu iti recomand sa te vopsesti acasa cu decolorant mai bine la salon pentru ca noi avem o multime de solutii cu care trebuie diluat bafta:*