| andreautzzzaa a întrebat:

Vreau si eu sa ma angajez ca ajutor de ospatar in Pitesti, si nu stiu unde sa ma duc ce sa fac sad. Va rog mult sa-mi raspundeti:*:*

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Trebuie sa cumpezi ziare cu anunturi/oferte de munca si sa gasesti acolo un numar de telefon, etc. De asemenea poti sa mai cauti pe site-uri de joburi de pe net, ex tocmai.ro Bafta!

| andreautzzzaa explică (pentru arysa):

M-am uitat in ziar si nimic... nici pe net nu gasesc... Daca gasesti tu te rog sa-mi spui si mie :* Ms mult pentru raspuns.Dar nu am gasit sad