| madutza1120 a întrebat:

Vreau si eu un program in care poti sa localizezi o persoana uh sa stai la pc si el sau ea sa fie in alta tara sau in orce alt looc. vorbind cu ea la telefon :*:*:*:* Stiu k exista multe de genul asta am auzit foarte multe persoane povestind. si as vrea sa incerc si eu...tongue ma ajuta si pe mine cineva?:X va rog? dau funda! promit:*

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Voi nu puteti face asa cevalaughing pe cand alti... hmm suna interesant nu?
Mai tocestelaughing trebuie sa te duca capu putin sa faci chestiile asteahappy o vorba din popor spune.
"Nu te lega la cap daca nu te doare "
dai bice,esti curioasa? probabil nu vei ajunge nici la miezul problemei,nu poti incepe direct cu chestii 'interesante' trebuie sa o iei de jos sa ca sa intelegi unele programe,nu direct sari pe keyloggere, radmin, ProRat si altele.
Incepi cu programe micute de facut jocuri, dup sari la altele de ars calculatoare, intrat in calculatoare si altele laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, exista multe programe. Dar nu sunt accesibile publicului.

| VladM15 a răspuns:

Daca lucrezi in Politie sau S.R.I poti daca nu, nu exista astfel de program pentru ca am incalca legea.

| Zenit313 a răspuns:

Trebuie sa lucrezi in Politie sau S.R.I! happy