| ρμshтǿªιkaaa a întrebat:

vreau si eu un sfat urgent, imi place la newbunie de un baita si el vrea sa steau cu mine dar e schimbat-or cand suntem doar 4 -5 din gasca ma ia inbrate ma pup si chesti din astea cand suntem toti e total schimbat ceva gen buna cf bine pa nu stiu ce sa mai cred ma iubeste sau nu :? kiss

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Te place, dar tine mai mult la parerea celorlalti decat la tine.Gaseste un baiat care sa nu se sfiasca sa arate ce simte in fata tuturor big grin.

| Nu a răspuns:

Mai treci pe la scoala si invata sa scrii.

| ρμshтǿªιkaaa explică:

Ms sol

| Muchachos a răspuns:

Poate ii este rusine sa se exprime cum vrei tu de fata cu prietenii sai crezand ca ei il considera intr-un alt fel, si sa cada putin in dizgratia lor.

| andramaria73 a răspuns:

Da,te iubeste.Dar poate in acel grup mai e fata pe care el o place mai mult si e indecis sau ii pasa mai mult de parerea celorlati. Poate ca nici el nu stie ce simte fata de tine.Ar trebui sa vorbiti si sa il intrebi de ce atunci cand sunteti mai multi in grup nu te baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place il intrebi direct de ce se comporta altfel cand sunteti mai multi!

| Pikaaa a răspuns:

Intra mai inainte aici: http://diacritica.wordpress.com/2009/08/10/limba-romana-terms-of-use/
Apoi, cat de redusa trebuie sa fii sa nu-ti dai seama ca nu e interesat? Vrea doar putina distracite si a gasit persoana potrivita.;)) In concluzie, nu te iubeste! :)

| Coolorexx a răspuns:

Profita de tine.asa cred eu.

| HabaHaba a răspuns:

Fetito tu esti oarba?! nu vezi k sunt doua optiuni: 1. ori te place mult dar e cam prost sa iti arate asta(ceea ce nuuuuu cred) 2.ori isi bate joc de tine (ceea ce se intampla) in concluzie: CAUTA ALTUL! (si cum a zis si NU, invata sa scrii)