| Bubuletz a întrebat:

vreau un sfat de la voi.am fata urata, cu pete si un fel de firicele rosi asa.nu le suport, se vad tare urat de aceea am inceput sa folosesc fondul de ten.nu prea vreau asa mult sa il folosesc dar cand il aplic ma simt mai bine fiindca imi ascunde defectele acestea. ce creme pentru curatarea tenului as putea folosi. dupa parerea mea am un ten mixt...ma puteti ajuta sa renunt la fondul de ten? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| icebaby_3743 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa te ajute fondul de ten, el nu ascunde defectele fetei, doar schimba tenul de alta culoare, ceea ce ne pare ca le ascunde, dar ar fi de dorit sa mergi la un cosmetolog, care cu siguranta te va ajuta, si-ti va da un sfat concret.Fiecare ten are o reteta aparte asa ca nu te sfatui sa incerci tot felul de cremuri, poti sa faci chiar si mai rau

1 răspuns:
| GrecuCristi a răspuns:

Te simti bine cand te dai cu fond de ten? Nu cred! Dumnezeu te-a lasat asa... cine te place, te place oricum!