| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Vreo persoana care vrea sa ma consilieze? Am nevoie de cineva in momentul de fata. Nu e nimic grav, dar simt ca sunt degeaba

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Hai sa vedem: de ce te simti degeaba?
Ce iti induce starea asta?

| Anafjfj a răspuns:

Păi dacă nu ai spus care e problema ta care te face să te simți așa,nimeni nu are cum sa te ajute in acest fel.
Acum eu nu știu ce simți tu,dar cred că te simți degeaba pe pământ,in sensul ca nu mai dorești să trăiești, simți că zilele nu mai sunt cum erau înainte.
Sau poate fi o forma de depresie mai ușoară.
Pai dacă ai da mai multe, eu cred că as putea ajuta, macar cu niște sfaturi.
Să stii ca și eu am trecut printr-o stare de depresie, dar acum nu știu dacă esti și tu in depresie.

| Nustiu26357 a răspuns (pentru Anafjfj):

Ajuta-ma si pe mine daca poti!
De 1 saptamna am numai ganduri negative! Tu ai avut? Daca ai avut poti sa imi dai niste sfaturi ca ma cam innebuneste!

| ImiPlacMexicaniiXD explică (pentru Anafjfj):

Depresie poate pentru ca am nopți in care nu dorm bine și sunt obosita. Am o relație la distanta și faptul ca nu imi raspunde la mesaje câteodată ma tine treaza. Ideea e ca mi-e somn, dar nu pot sa adorm și am nevoie de cineva care sa fie acolo sa îmi spună ca va fi bine. Pentru ca nimeni nu o face și ma simt slaba in privința asta