| cristinna_2174 a întrebat:

Buna:X! ma puteti ajuta sh pe mine sa-mi schimb numele de la mess? plz:X dau funda

Răspuns Câştigător
| Bella12 a răspuns:

Poti incerca site-ul asa :

http://www.minderlegaal.nl/

¢яιaѕтιηa ιηηa

ςгเครtเภค เภภค

5 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Du-te sus la Messenger-My Contact Details
Apoi scrii acolo numele pe care il vrei si apoi dai save&close.

| stefanvalentin a răspuns:

Te duci la iconita messenger- my contact detailswinking

| loreloveyou a răspuns:

Buna! apeshi acolo p poza de desuptu unde scrie messenger apoi iti arata acolo "Display Image"ii primul iar al-2-lea e "Contact Details" si apesi p el! mai departe te descurci u :p... sper ca te-am ajutat :*

| Your a răspuns:

Trebuie sai dai pe messenger (stanga sus), apoi pe My contact Details ( al patrulea rand ) si acolo scrie : name, middle si last si le scimbi tu cum vrei... sper ca te-am ajutat >big grin

| Catafu a răspuns (pentru Your):

Hei si daca fac toate astea la minein lista se schimba dar la cei care ii am in lista ma vad cu numele cel nou? te rog sa imi raspunzi te votez :*