| Loriicel a întrebat:

Buna:X. Sunt mai noua pe TPU. Ma puteti ajuta si pe mine: adica cum dau funda...etc...mai multe chestii din astea.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
In primul rand citeste "Intrebari frecvente" http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente . Aici vei gasi majoritatea raspunsurilor. Iar daca vei mai avea nelamuriri, poti sa ne adresezi oricand o intrebare (publica sau in privat).
Succes! Numai bine!

| Shuellen a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Aici poti afla tot ce iti doresti sa stii.

| Kitty a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns pe care il primesti la intrebari, apare o funda, dai click pe ea si apoi ti se mai deshide inca o fereastra si dai yes sau ok. Fundita o poti acorda unui singur utilizator care ti-a raspuns corect si pe deplin folositor la intrebare.

| AsiSoyYo a răspuns:

Pai e usor undeva in dreapta iti arata o fundita gri pe care daca treci cu mousul se face portocalie apoi dai click si gata ai dat funda
Cat despre puncte pur si simplu selectezi unde scrie Folositor Nefolositor Amuzant Inteligent Stupid si dai pe bivat ( V) Sper sa te ajute

| dfcsb97 a răspuns:

In primul rand funda inseamna raspuns castigator. PT a da o funda alegi un raspuns castigator > PT a alege un raspuns castigator meri la acel raspuns si in dreapta lui scrie selecteaza acest raspuns ca fiind castigator! sper ca te-am ajutat