| geo0 a întrebat:

Bunalove struck
vine scoalaalove struck
cum va simtiti pe ultima suta de metri de vacanta?

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Of-of... mi-am trecut toate gandurile aici.

http://lucruri-spontane.blogspot.com/2010/09/din-nou-in-banca.html

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma simt minunat.Cred ca o stare pe care nu am avut-o de mult timp.Deci e o multumire totala, o stare de liniste.Si oarecum ma sperie. Daca e linistea dinaintea furtuniiworried
Mi-e dor de mine.De cand nu am mai vorbit cu mine? E timpul sa fac un chat

| BubuLina999 a răspuns:

Off...mai vreau vacanta. intr-un fel sunt fericita ca imi intalnesc colegii *nu stiu mi se pare ciudat ca dupa atatea saptamani sa incepem scoala, inca nu m.am obisnuit cu gandul acesta.

| andre2726 a răspuns:

Fericita dar si trista findk se termina vacanta dar acs ma plicty mai rau deci in definitiv fericita si totusi ma simt cam ciudat ca si eu m-am obisnuit cu vacanta big grin