| aaa_1934 a întrebat:

ziceti`mi si mie 3 motive pentru care iubitul meu s`ar impaca cu mine(asa mi-a zis el) mi-a mai zis si ca ii e teama ca o sa ma despart iar de el(am facut asta de 4ori.si regret nespus de mt, pentru ca el e tot ce vreau)as vrea sa il conving ca daca o sa ne impacam o sa fie altfel(chiar asa o sa fie, pentru ca eu pana acum nu eram sigura pe mine, pe sentimentele mele, dar acum stiu f bine ce vreau)...

2 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Daca zicii ca tii la el si alte chesti scuze ca iti zic dar esti egoisca happy ar fi cam greu sa te pui cu baiatul acela pentru ca ti-ai batut joc de elhappy sorry dar totusi iti dau e motive happy
1 pentru ca te iubeste
2 vrea sa fii numai cu el happy
3 crede ca esti singura fta frumos din lume
motivele astea arata ca baiatul te iubeste happy sunt niste chestii de baiat indragostit...happy daca vrei sa te pui cu el totusii incearca dar ai grija nu iti mai bate joc de el iubiti`va pana cand putetiihappy noroc

| rainb0w a răspuns:

Nu stii. o sa faci la fel! Scuza'ma sunt de partea lui. Cum te'ai fi simtit tu sa stai cu un tip si sa se desparta de 4 straight face ori de tine si apoi iar sa vrea sa va impacati?straight face Meriti o a2'a sansa dar.cu alt baiat!winking El tine la tine si tu iti bati joc. Esti egoista, nu te gandesti deloc la el. Poate nu il meriti, gaseste pe altcineva, baieti mai sunt in lume.