| Ane456 a întrebat:

Buna ziua as avea si eu nevoie de niste sfaturi sau simple pareri
Pentru a începe vreau sa va spun ca am o relatie sa spun asa de 7 luni cu un baiat ne-am cunoscut acasa dar eu acum sunt plecată in alta tara din pacate a cam inceput sa scartaie am avut dati cand ne-am certat insa in urma cu cateva saptamani ne-am certat iar si de atunci s-a cam schimbat inca imi spune ca ma iubeste si stiu asta dar a inceput sa reacționeze ciudat deoarece a zis ca vrea sa ne despărțim pentru ca nu mai merge asa la distanță ce credeti ca as putea sa fac sau ii zic ca sa vina el sa ma ia acasa sau alta solutie si daca credeti ca inca ma iubeste

7 răspunsuri:
| Mynameis93 a răspuns:

Nu ai ce să faci.Probabil nu poate să te aştepte până revii în țară. Probabil s-a săturat, îl omoară gândul că nu poți fii cu el, nu poate sa te sărute, să te ia în brațe.Cel mai bine ar fi să discurați.Sincer.Vezi ce spune şi el.Îți urez mult succes Xoxo

| Ane456 explică (pentru Mynameis93):

Multumesc dar am discutat si a zis doar ca nu ii este greu asa si mie imi este dar ce as putea face sa il conving sa vina dupa mine mersi

| Mynameis93 a răspuns (pentru Ane456):

Nu cred că ai cum să îl convingi.

| Ane456 explică (pentru Mynameis93):

De ce spui asta?

| Mynameis93 a răspuns (pentru Ane456):

Dacă decizia lui este deja luată şi nu mai are sentimente pentru tine(presupun), degeaba te mai ții de el.Şi eu am relație la distanță, ne vedem de 2-3 ori pe lună, dar ştiu cât de greu este în condițiile astea

| Ane456 explică (pentru Mynameis93):

Multumesc dar suntem impreuna inca

| Mynameis93 a răspuns:

Să-i *