| alex13763636 a întrebat:

Bună ziua! Credeți ca va veni un război nuclear ( o sa ne ucidă pe toți ca pe muște?) Din cauza Rusiei?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ar fi necazul de a se produce asa ceva nu va muri toata populatia europeana, doar un % atat, nici rusiilor nu le convine pentru ca se poate duce si in rusia radiatia, au oameni de stiinta care se ocupa cu centrale nucleare in rusia - oricand poate sai aduca in caz de probleme cu echipamente de protectie si ce trebuie sa remedieze eventualele probleme. URSS a facut fata la stoparea radiatiilor din cernobyl cand a dat ordin gorbaciov sa ii ajute pe ucrainieni.

| LPCTSTR a răspuns:

"Credeti [...]?" in momentul asta nu mai ai nimic de crezut, sunt 2 scenarii impredictibile: fie continua la ei acasa, fie ne baga si pe noi in discutie.
Chestia cu mustele e nerealista, voi inca n-ati cuprins cu mintea cat de mare este planeta versus daunele pe care le face local o bomba de orice tip. Detoneaza America si restul bombe pana si nucleare in desert la ei acasa de cand se stie, deci o bomba nu ti-ar aduce nici cataclismul care sa te pulverizeze, dar nici probabil senitmentul eliberator ca omenirea a realizat ceva.

| alex13763636 explică (pentru LPCTSTR):

Eu efectiv m-am saturat rusia amenință cu satan 2 și vor sa facă satan 3 eu ma pis epe ei oameni prosti dacă vreți sa ma omorâți fiți barbati și omoratima fata în fata nu din cosmos cu bombe otrăvite!

| goguPatent a răspuns:

Nu