| Alrawan a întrebat:

Bună ziua. big grin Am o întrebare. Dacă am intrat la un liceu, şi acum vreau să mă mut la alt liceu dar la acelaşi profil? ( Sunt şi 10 locuri libere şi am şi medie de liceu ăla ) având în vedere că încă nu a început anul şcolar? Sau trebuie neapărat să stau primul semestru sau ceva de genu unde ma intrat., chiar dacă nu a început şcoala şi mai este o lună şi.? big grin Mulţumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| simplu0 a răspuns:

Poti sa te transferi la ce liceu vrei daca ai media si acum pentru ca inca nu a inceput scoala. Daca era iceputa scoala nu puteai sa te transferi decat in semestrul al doilea big grin

| Alrawan explică (pentru simplu0):

Mulţumesc mult! big grin

| simplu0 a răspuns (pentru Alrawan):

Cu placere! :*