| RolandMRD18 a întrebat:

Bună ziua.
Dacă am absolvit un liceu tehnologic, în aceste conditii cu nebunia de covid 19, ce fel de diplome trebuie să primesc? Eu am auzit pânã acum că o să primesc o diplomă de 12 clase, diploma de bac (am promovat) si diploma de specializare. Nu stiu, competentele lingvistice si cea digitală au fost echivalate si în anii anteriori au dat si astfel de diplome. Care este parerea voastra? În afara de diploma de bac, de 12 clase si de specializare mai primesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Romeo16101 a răspuns:

Mai primesti 3 diplome care atesta rezultatele tale la competetentele pe care trebuia sa le dai dar ti sau echivalat, is vorba de 3 diplome, care vor arata identic cu diploma de bacalaureat, si la fel si diploma de absolvire a liceului.