| Duteplangiccc a întrebat:

Buna ziua daca am scris la un exercitu de proasta ce is(nu judecati) la simularea nationala "nu stiu imi pare rau" se considera ca semn si poate fi anulata lucrarea

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca le pasa de semne la simulare

| Hyperion7 a răspuns:

Simularea asta pe care ați dat-o NU este națională, cea națională este in martie (sau așa era, in fine), asta e la nivel de județ sau școală (depinde) și asta înseamnă că unul din profesorii din liceu îți vor corecta lucrarea.Adica,daca e sa o luam logic, nu vei primi punctaj pe ce ai scris și, daca ai un prof nașpa la clasa, cred că o să se ia de tine puțin.In rest, nu se anulează sau nu ar trebui.

| Duteplangiccc explică (pentru Hyperion7):

E nationala ca anul asta s-a dat acum in februarie

| Hyperion7 a răspuns (pentru Duteplangiccc):

Acum am văzut, eh.
Ce îți pot spune e că nu se întâmplă sau nu ar trebui sa se întâmple ceva grav, eventual primești niste morală de la proful de la clasa și nu primești punctaj pe exercițiul respectiv, de anulat, nu cred eu că ți-o anulează dintr-atat.

| norisorulpufos a răspuns:

Nu ai fost proastă.
Poate doar un pic naivă.
Nu se consideră semn.

| iliiiinca a răspuns:

Este simulare, nu se poate considera semn