| guestboy16 a întrebat:

Bună ziua! Dacă ești campion județean la fotbal poți beneficia la scoala de bursa de merit sau performanta? Dacă da, cum procedez?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bursa de merit se aloca pentru notele de la toate materiile scolare, nu doar pentru nota de la sport!
Campion judetean este echipa de fotbal, nu tu, tu fiind doar un simplu jucator.

| sierra1 a răspuns:

Competitia e olimpiadă scolară?

| Hyperion7 a răspuns:

Vorbești cu diriginta, că te incadrezi la bursa de merit, ii aduci o hârtie care sa ateste că ești campion și asta ar fi