| jojo46d a întrebat:

La liceu pot lua bursa de transport si bursa de merit in acelasi timp s-au trebuie sa aleg una dintre ele? Stiu ca normal nu poti alege sa ai si bursa de merit si de performanta sau cum se numeste, dar ma gandesc ca la cea de transport ar putea fi diferit, banii fiind folositi pentru transport. Deci pot avea si bursa de transport si bursa de merit in aceelasi timp?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista "bursa de transport", doar decontarea transportului. Si poti primi bursa de merit si sa-ti faca decontarea transportului, bineinteles daca indeplinesti conditiile pentru ambele.

| jojo46d explică (pentru Ioandelasal):

Mersi de respuns! credeam ca se numeste bursa de transport ca asa am auzit de la prietenii, in orice caz multumesc