| cristiannnn224oo a întrebat:

Buna ziua, eu si iubita mea am avut o relatie de 2 luni.Ea nu a vrut sa se afiseze cu mine public si chestia asta m-a deranjat destul de tare dar ea mi-a zis ca trebuie sa astepte sa mai treaca o perioada.Eu cu ea in perioada asta ne vedeam saptmanal uneori la 2-3 zile ca nu prea pot eu ca sunt clasa a 12 si incercam sa imi fac timp si pentru ea.Eu m-am culcat cu ea destul de des la saptamana chiar, dar in tot timpul asta ea se comporta rece cu mine si ii reprosam chestia asta.Totul pana acum 2 zile cand i-am zis ca nu imi place asa si ca vrea sa o luam pe drumuri dieferite.Ea cand i-am zis eu asta pot spune ca am reusit sa o,, scutur" si ea mi-a zis ca a inteles ca a gresit ca s-a comportat asa si ca regreta.Mi-a cerut o sansa sa ii mai dau si ca se va schimba, ne vom vedea mai des si ca nu o sa mai fim ca niste prieteni cu beneficii cum i-am zis eu ca am simtit ca suntem si ca chiar ma asculta si sa fie acolo langa mine, iar daca nu o sa mearga o sa plece ea de langa mine.Sa ii mai ofer inca o sansa? Merita?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Dar tie nu ti se pare ciudat ca nu se afiseaza cu tine? Mie imi da de gandit ca ar mai putea sa fie cu cineva si nu ar vrea sa o vada respectivul. As zice sa ii acorzi sansa daca este de acord sa se afiseze cu tine, ca asa e normal. O relatie in secret nu este o relatie.

| cristiannnn224oo explică (pentru Aasdfghj):

Ideea e ca nu cred ca ar avea pe cineva deoarece mereu imi arata ca primeste msj de la baieti sau imi zicea cand iese afara in parc ca se dau unii la ea, acum ea imi zice ca nu mai este problema de afisat si ca a inteles unde a gresit si o ultima sansa si daca nu merge o luam pe drumuri diferite

| Aasdfghj a răspuns (pentru cristiannnn224oo):

Atunci incearca sa ii dai o a doua sansa daca crezi ca merita si vezi cum decurg lucrurile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| haileewatson a răspuns:

Cum a zis cineva mai sus, o relatie in secret nu e relatie. In locul tau nu m-as mai obosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca are pe cineva. Mai degraba cred ca vrea sa nu se afiseze cu o relatie in detrimentul celor care se etaleaza si isi fac publica relatia, fie pe retelele sociale fie in real sau amandoua.

Cand i-am reprosat faptul ca e rece cu tine cred ca ai trezit-o puțin la realitate si ai facut-o sa constientizeze faptul ca in orice clipa te-ar putea pierde, ceea ce e un lucru bun.

Acorda-i o sansa doar daca promite ca nu se va mai purta cu raceala cu tine si isi va face relatia publica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las o, las o sa zboare...