| ancutza_4814 a întrebat:

Ziua mea e pe 6 ianuarie si vreau sa-mi-o sarbatoresc pentru ca nu mi-am mai facut-o de 2 ani.Deci vreau sa fie ceva mai special fara sa fie prea costisitoare.Am fost la ziua colegelor mele iar ele si-au facut-o la pizza. Vreau altceva parca e prea monoton. Vreau sa ma ajutati. Dau funda si tot ce se poate da daca imi place vreo idee.

6 răspunsuri:
| Sabb1653 a răspuns:

Ce varsta ai? Te intreb asta ca sa stiu la ce sa ma gandesc.

| Sabb1653 a răspuns:

15 ani. Poi eu zic sa ii scoti pe prietenii tai la un biliard, nu este foarte costisitor. Nu imi trece momentan chiar nicio alta idee mai potrivita pentru varsta ta. Eu una zic ca un biliard si un suc este cel mai bine. Eu sper ca te.am ajutat si distractie placuta si la multi ani pentru data de 6 Ianuarie.

| ancutza_4814 explică (pentru Sabb1653):

Ar fi o idee buna.Insa mai am nevoie de idei. daca iti mai vine vreo idee sa-mi spui.Si mersi mult:*

| Sabb1653 a răspuns (pentru ancutza_4814):

Daca o sa imi mai treaca ceva prin minte o sa te anuntwinking

| ancutza_4814 explică (pentru Sabb1653):

Bine