| ancutza_4814 a întrebat:

Ziua mea e pe 6 ianuarie si vreau sa-mi-o sarbatoresc pentru ca nu mi-am mai facut-o de 2 ani.Deci vreau sa fie ceva mai special fara sa fie prea costisitoare.Am fost la ziua colegelor mele iar ele si-au facut-o la pizza. Vreau altceva parca e prea monoton. Vreau sa ma ajutati. Dau funda si tot ce se poate da daca imi place vreo idee.:*

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Poti sa ti-o faci acasa... Si eu mi-am facut-o acasa si pot sa spun ca m-am distrat foarte tare... cmandati pizzda cateva prajiturele sau cv de rontait si nelipsitul tort { mai mult de 2-3 mil nu o sa fie }
Distractie placuta si multi multi ani si sa ti se implineasca tot ce doresti! kiss

| ancutza_4814 explică (pentru WedDye):

Mersi mult:*

| WedDye a răspuns (pentru ancutza_4814):

Npc! Sper sa va distrati kiss

6 răspunsuri:
| Ananasa a răspuns:

Asta depinde de cati ani ai, de numarut de prieteni pe care ii inviti si de posibilitati financiare.rasp la intrebarea asta si te voi ajuta cu placere

| ancutza_4814 explică (pentru Ananasa):

Fac 15...si vreau sa-mi invit doar niste colege din clasa...nu vreau sa coste chiar asa de mult.

| Ananasa a răspuns:

In primul and, sanatate si toate visele sa ti se indeplineasca... Apooi ...Sunt mai multe variante: cum a zis WedDye acasa frumos bla bla.Sau La mc dupa scoala ar fi o idee sau Kfc cum vrei tu. Intr.un club ceva.Restaurant fitos

| RobyStyl3nVd a răspuns:

Ai putea sa o faci la un restaurant si sa nu servesti pizza... comanzi aperitive...supa/ciorba .dinastia.sau pur si simply o ti acasa