| nikoletha98 a întrebat:

numele meu este Sabina si am 16ani(fara o luna)sunt intr-o relatie cu Alex de 11luni el avand 20 de ani, acum 7luni am intretinut relatii sexuale iar eu apoi am fugit de acasa.Relatiile sexuale le-am intretinut fara a-mi face promisiuni sau ceva pur si simplu am fost de acord(la fel si cu fugitu')iar acum mama vrea sa il dea in judecata sa il bage la corupere de minori sau sa ma marite cu el.Care sunt sansele sa il bage la corupere sau sa marit(Stiu ca pentru asta este nevoie de semnatura mamei)? Va rog am nevoie de raspunsuri serioase si va rog fara raspunsuri rautacioase legate de chestia asta!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate intra la puscarie se fac analize medico legale si se demonstreaza ca a mentinut relatii sexuale cu tine.

| nikoletha98 explică (pentru mgtow):

Mama a facut atunci analize medico legale la IML iar eu sunt virgina anatomic, deci nu are ce sa dovedeasca sau mai bine zis cum.

| mona a răspuns:

Sansele sunt mici pentru ca nu are nicio dovada impotriva lui, nu are cum sa dovedeasca ca el este vinovatul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate nu poate intra la corupere de minori daca aveai peste 15 ani la primul contact sexual.

| AndradaE a răspuns:

Daca mama ta doreste sa il dea in judecata, poate si sunt mari sanse sa ii si iasa, iar cu maritatul: e alegerea ta.

| Ioana_Alina_1995_FblC a răspuns:

Pe el nul poate baga la corupere de minori pentru ca nu tea fortat tu ai vrut de bunavoie si de maritat cu dea forta nu are cum...laughing decat poate la romi se mai pratica. linisteste-te!

| nikoletha98 explică (pentru Ioana_Alina_1995_FblC):

Nu m-ar deranja sa zic asa pentru ca asa as "Scapa"de ealaughing

| nikoletha98 explică:

@Şofer a facut atunci analize medico legale la IML iar eu sunt virgina anatomic, deci nu are ce sa dovedeasca sau mai bine zis cum.
@Ioana_Alina_1995_FblC nu m-ar deranja sa zic asa pentru ca asa as "Scapa"de ealaughing