| denisa199001 a întrebat:

Hei! Doar ce am venit de la o petrecere la care m-am întâlnitcu prietenul unui baiat cu care vorbeam si am fost impreuna. El m-a dus acasă el petru ca toti erau plecati si era aproape.Se uita insistent la mine și a inceput sa discute subiecte inconfortabile despre fostul meu prieten și despre sex. Până atunci nu am discutat nimic de genul, iar dupa toate discutiile lungi, lucrurile au ieșit de sub control... A inceput sa ma ia in brate, sa imi puna mana pe fund, sa ma sarute si imi zicea ca fostul meu prieten nu m-a iubit, că si-a batut joc de mine, dar el in schimb ma iubeste si m-a vrut mereu. Atunci nu am zis nimic si el mi-a spus sa stau pe in pat ca el a mers pana la baie. Cand a venit, si-a deschis cureaua de la pantaloni si si-a dat pantalonii jos, incepand sa zica sa ii iau penisul in gura sau daca nu fac cum zice el, ii zice fostului meu prieten tot ce s-a intamplat... asa ca am inceput sa ii fac sex oral..Cand am termitat, am plecat acasa, el a ramas acolo si mi-a zis ca s-a simtit bine si ca o sa ne mai intalnim. Ma simt foarte vinovata, deoarece eu nu il plac, si adevarul e ca si in trecut imi ziceau prieteni lui ca ii place de mine, dar el nu mi-a zis niciodata, nici un semn macar, doar pe retelele de socializare am vazut. Imi pare foarte rau de ce am facut si sunt dezamagita intr-un fel de mine, dar si de el pentru ca nu ma asteptam la asa ceva din partea lui..Cum sa fac sa ma lase in pace si sa nu ma mai caute, fara sa decurga la gesturile din seara asta?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuia sa o iei in gura acum poate ai vreo infectie. Corect e sa te desparti de gagiu' tau pentru ca l-ai inselat si rectifica greseala asta in viitor

| DarthNiger a răspuns (pentru mgtow):

''Nu trebuia sa o iei in gura'' ma apuca rasul mereu cand citesc asta.

| DeathIncarnate a răspuns:

Esti redusa mintal bai fata.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai cautat acasa la ala, mai fata?
Credeai ca te invita sa-ti dea acadele?
Te mai si miri de ce vorbesc baietii de tine, cand le permiti sa te atinga peste tot si ai sex cu oricine te ia la el acasa.

Stii ca prin sex oral poti sa iei SIDA, genoree, sifilis si alte boli cu transmitere sexuala?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl ocolești. doar atât.

| DarthNiger a răspuns:

Sa ii zica tot ce s-a intamplat fostului tau prieten ce anume? si ce il intereseaza pe fostul tau prieten ce faci tu oricum, nu e ''fostul''? ori esti troll, ori nu ai povestit tot si ai omis unele lucruri, ori pur si simplu ti-a placut ce ai patit fiindca din intrebarea ta reiese ca tu nu ai reactionat cu nimic, ai acceptat tot ce ti-a facut tipul acela, deci in concluzie ti-a placut.

| mgtow a răspuns (pentru DarthNiger):

Ba uite ca acum m.am prins ca era fostul atunci era libera fata imi pare rau ca te.am executat silit, dar data viitoare ia.o in gura cu protectie (valabil pentru fata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credeți frate mizerii de genul. Nu exista asemenea femei terminate, e doar un troll obosit ce bate câmpii.

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Încearcă sa il eviți.

| IamJoKeR a răspuns:

E un nenorocit, a căutat doar sa profite de tine prin șantaj, cel mai bine e să scapi de el, o dată pentru totdeauna.

| Atticus13 a răspuns:

Nu te lasa niciodata santajata, indiferent de ce ti se spune. Spune-i cat mai direct sa te lase in pace si ignora amenintarile. Si nu te mai pune in situații penibile