| bobobbb a întrebat:

Buna Ziua tuturor!

Am nevoie de ajutor, am o prietena de 9 luni si avem/am o problema, eu o tot vad ca se uita dupa baieti pe strada ea imi spune ca nu o face doar foarte rar imi recunoaste ca s-a uitat si ne certam pe tema asta de 4-5 luni cam in fiecare zi deja este o obsesie pentru mine sa fiu atent la ce se uita daca se uita dupa cineva ma gandesc ca de atatea luni sa avem aceias discutia zi de zi de dimineata pana seara e prea mult, ma deranjeaza faptul ca se uitata dupa alti dar ea imi spune ca nu o face se uita pur si simplu aiurea pe strada, nu stiu ce sa fac as dori pareri/sugestii.

Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Calmează-te,chiar dacă se uita,nu înseamnă neapărat că te înseală sau că le face ochi dulci sau că îi place.Pur și simplu se uită pe stradă să vadă cum e ăla,sau cum e ăla,nu aș crede că tu nu faci asta.E ceva omenesc,ea te iubește, pentru că dacă n-ar face-o n-ar mai fi stat cu tine atâta timp, nu? Ai discutat cu ea despre chestia asta, nu are rost să vă mai certați, pentru că o să ajungă să se sature de atâta ceartă și o să se ajungă la despărțire.Nu este un lucru absurd, așa că totul e în ordine.Multă baftă!:*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa controleze acest "obicei". E instinctual. Asa cum un baiat intoarce capul dupa o fata...nu cred ca isi spune "Acum o sa intorc capul ca sa o admir mai mult" laughing.
Nu te mai certa cu ea pe tema asta. Nu o poti controla. Oricum, ramane doar cu uitatul. Tot pe tine te iubeste.winking.
Nici in casnicii nu prea mai exista astfel de certuri.
Deci, parerea mea e ca exagerezi. In timp ce sunteti impreuna, fa-o sa fie atenta doar la tine: ia-o in brate, sarut-o, vorbeste cu ea, alint-o...asa nu o sa se mai uite in alta parte.
Bafta!

| Zoey112 a răspuns:

Este o diferenta intre a privi si a actiona. Atata timp cat nu a fcaut nimi altceva nu ai de ce sa iti faci atatea griji happy

| bobobbb explică (pentru Zoey112):

Pe mine ma deranjeaza ca se uita.

| Zoey112 a răspuns (pentru bobobbb):

Atunci spune-i ca te deranjeaza happy

| marktheshark a răspuns:

Tu nu te uiti niciodata la fete pe strada? nu poate merge numai cu capul in pamant fara sa priveasca si ea cate ceva.

| bobobbb explică (pentru marktheshark):

Fii atent la ce am scris.

| bobobbb explică (pentru marktheshark):

Fii atent la ce am intrebat!

| NeonLights a răspuns:

Linisteste-te,e normal, asta nu inseamna ca te inseala.Tu vrei sa spui ca de cand esti cu ea, nu te-ai uitat la nicio alta fata?

| bobobbb explică (pentru NeonLights):

Am intrebat alt ceva, incearca s-a te concentrezi pe intrebare te rog.