| cCristiannn a întrebat:

Buna ziua
Vine ziua indragostitilor in fine
Sunt cu o fata de 3 luni are 13 ani eu 15. Ce as putea sa ii cumpar, mi-a zis o prietena de a ei ca nu vrea ceva material,ci mai bine sa zic despre cum ne-am intalnit,dar nu prea stiu sa compun. Deci ma puteti ajuta cu o compunere sau ce i-as putea cumpara
Eu m-am gandit la un trandafir + o cutie de ciocolata in forma de inima, E bine?

Răspuns Câştigător
| RosalieFelly a răspuns:

Paii..sunt o fata de 13 ani happy te sfatui sa ei un buchet de trandafiti rosii, si un urs mare de plus, daca nu e posibli foarte mare, macar mijlociu )

2 răspunsuri:
| crisstyanito a răspuns:

E bine, dar eu as zice ca ar merge si un film sau cv de genu

| darklove354 a răspuns:

Ai putea sa-i faci 24 de scrisori (una pentru fiecare ora a zilei indragostitilor), pe fiecare fiind scrisa ora cand trebuie sa o deschida.Asa poti sa-i scrii despre cum v-ati cunoscut, etc.Probabil nu iti place ideea...dar e mai bine decat un trandafir si o cutie de ciocolata. Oricum, baftahappy