| MariaIoanaIoana a întrebat:

Bunaaa! De ceva vreme visez baiatul pe care il plac.El nu stie ca eu tin la el de ceva timp..Si aseara am visat ca eram impreuna, fericiti.Si am mai avut visuri similare...Ce inseamna asta? Dau funda celui mai bun aspuns! :*

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Inseamna doar ca te gandesti mult la el.

| Cigarettă a răspuns:

Mi se întâmplă la fel şi mie [uneori] laughing.
Înseamnă că te gândeşti prea mult la el, atâta tot :d.

| AndyOTAKU a răspuns:

Nu te lua după vise, nu au legătură cu nimic din viata reala, nu prezic nimic.
Visele sunt o manifestare a subconștientului.
De ce nu vrei sa se întâmple în viata reala același lucru ca in vis? Spune-i ca il placi si vezi ce zice, sper sa te placa si el :3 Succes!

| iTwizzie a răspuns:

De obicei in vise se intampla opusul, deci daca ai visat ca erai cu el inseamna ca va fi opusul, deci nu vei fi cu el. Parerea mea este sa nu te iei dupa vise, realitatea e importantawinking