| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Imi place de un baiat si inca doua prietene de ale mele il plac...ele însă nu stiu ca eu il plac. Cum fac sa ma apropii de el. vreau sa aflu daca ma place numai ca este destul de greu de vb cu el...F-U-N-D-A

2 răspunsuri:
| Printesa10TM a răspuns:

Vorbeste cu el, cere i sa te ajute la ceva, fii mai aproape de el.

| MareaGravitate a răspuns:

Noi baietii avem cateva semne care daca esti atenta poti sa tii dai seama daca place acea persoana. Daca baiatul tau incearca sa te analizeze de fiecare data sau incearca sa si dea parerea despre ceva daca are legatura cu tine. Sau asta e ceva mai greu, daca are pupilele dilatate cand va priviti in ochi sau vorbiti in general... exista sanse mari sa te placa