| bianca56701 a întrebat:

Bune TPU daca mie imi place de un baiat dar mi-e rusine sa-i spun din cauza ca mi-e frica sa spuna ceva de genu "eu sa te plac.ha ha" si eu cred ca ma place pentru ca el a fost cu mine la gradi si acum suntem la acesi scoala si suntem de aceeasi farsta 11 ani si de aceeasi inaltime iar noi tot timpul ne intelegem bine nu ne-am certat diciodata dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AdevarulDoare a răspuns:

Puteti juca adevar si provocare mai multi si sa rogi un proeten/ o prietena de incredere sa fie in fata si sa va provoace sa ziceti pe rand cat la suta va place unul de altul, si in alta tura ar putea sa-l provoace cineva sa te pupe laughing sau sa fie cu tine, chestii laughing Insa esti inca mica, pareerea mea. Mai asteapta.winking

| bianca56701 explică (pentru AdevarulDoare):

Mersi mult dar nu sunt mica o prietena de amea e in clasa a 2 si are de ja un iubit eu cred ca iubirea nu are varsta

1 răspuns: