| Blondiii09 a întrebat:

Bunna TPU.
Eu am 12 ani aproape in noiembrie fac 12...
Sh inca nu mi-a venit ciclu.
Am cosuri din clasa a 4 a pe frunte. I don't want to see.
Am sani. si nu stiu ce este sunt foarte dezvoltata.
Sh nu imi vine ciclu.
Ce ar trebui sa fac crying.
Acum sunt claasa a 6 a.
NU asta e dorinta mea sa imi vina. dar ma gandesc ca poate e o problema. nu stiu.
Ceauu.
Mersii` la toti care imi raspund!

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna draga mea tu esti mica, daca la 15-16 ani nu-ti vine atunci e o mica problema.Si in fond fi bucuroasa, ca am auzit ca e groaznic.Asa ca esti micuta, deci e totul in regula.Eu am 13 si nu mi-a venit, nu ma alarmez, chiar ma bucurhee hee
Te pup.

| Morena30 a răspuns:

Nu inteleg de ce iti faci griji, esi inca mica.De la 16 ani daca nu iti vine iti poti face griji.Sanii si acneea sunt un semn al pubertatii, ca te dezvolti si ca te transformi in femeie dar nu asta inseama implicit si aparitia menstruatia.Ea poate intarzia sa apara.Asa ca nu te grabi, nu un lucru asa de placut ciclulwinking

Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

| anonim_5928 a răspuns:

Sa sti ca nu e un lucru asa fain sa ai ciclu, te doare burta...asa ca ar trebui sa te bucuri ca nu tia venit.Eu am 14 si mi-a venit de la 12 si nu-mi place de loc.E un lucru super nasol.