| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! vreau sa ma vopsesc culoare negru sau blond? credeti ca o sa imi stea bine, daca am fata destul alba dar nu alba raw laughing) ( ma dau cu fond de ten in prezent )? dau funda :X

2 răspunsuri:
| ewe a răspuns:

Da cred ca o sa iti stea bine.si blonda pentru ca se asorteaza cu tenul tau. dar cred ca mai bine negru pentru ca at culoarea ta de par ar fi in contrast cu tenul si aasta da foarte bine :X
funda?:X

| vasy007 a răspuns:

In orice caz sa nu te faci blonda...presupun ca in poza esti u ...asa iti stat cel mai binebig grin funda?happy P. S daca iti faci o suvita blonda ar arata faintongue