| AnnaMariaaa a întrebat:

C-am cate kg poate sa slabeasca verisoara mea pana maine adica intr-o zi, daca nu mananca si bea apa toata ziua si face pe bicicleta medicinala? funda.mersihappy

3 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Kg intr-o zi? Nu se poate. Daca nu va manca, ii se va face foarte rau+dupa aia mananca de 2-3 ori mai mult decat ar trebui si se ingrasa. Daca vrea sa slabeasca(pe un timp mai indelungat) sa nu manance seara dupa 6-7, seara ar putea sa manance cereale sau ceva usor, sa renunte la dulciuri (1 pe zi maxim) si la grasimi.Atat.

| moriordie a răspuns:

A nu manca nu este o solutie, poate incerca sa faca miscare in fiecare zi

| maxQ a răspuns:

Copii.Nu faceti asta va faceti foarte mult rau.Si va da jos extrem de putin( mai putin de 1 kg) si in plus va pune la loc mai mult de cat a dat jos.