| alekcsandru11 a întrebat:

Ca si copil de 16 ani ai voie sa iesi din casa fara acordul parintilor? Stiu ca nu ai voie sa fugi de tot dar ma refer sa te si intorci in aceeasi zi.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e interzis sa iesi din casa dupa lege

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa te duci oriunde dar noaptea e cam periculos sa stai afara

| alekcsandru11 explică (pentru mgtow):

Sursa sau ceva?

| alekcsandru11 explică (pentru mgtow):

Ok mersi deci nici daca nu te lasa parintii ai voie sa iesi. maxim iti iei o bataie cand ajungi acasa nu?

| mgtow a răspuns (pentru alekcsandru11):

Cam asa ceva

| mgtow a răspuns (pentru alekcsandru11):

Nu e interzis sa iesi din casa dupa lege

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât ești minor trebuie să asculți de părinți.

| Dalmore a răspuns:

Tu faci ce vrei, dar suporți consecințele.

| Samiraannahwhw a răspuns:

Pai depinde si unde vrei sa mergi sau ce faci. Daca te duci afara sa te joci ai voie...