| mihai5 a întrebat:

Cam cat cheltuie un student, care a intrat la buget, pe luna? si cam ce se include in cheltuieli?

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Daca esti la buget cheltuielile tale se rezuma la:bani pentru platit caminul (cam 150 lei maxim, depinde de camin); bani de transport(la RATB, facultatile deconteaza abonamentele, nu le deconteaza pe cele de la metrou), bani de mancare(daca nu iti trimit ai tai pachetel) si daca vrei tu bani de buzunar.La inceputul facultatii trebuie sa iti cumperi manuale ce cuprind cursurile( depinde de facultate, la unele esti obligat sa le cumperi, la altele nu). Sper ca te-am ajutat! Bafta!