| κλάους a întrebat:

Cam cate kg ar trebui sa aiba un baiat de 15 ani pentru a avea un abdomen fain si cu patratele?happy Si ce exercitii sunt bune? Inafara de abdomenelaughing

7 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Asta depinde si de cate kg ai, cauta pe youtube " abs exercise", succes la patratele

| crytical a răspuns:

Daca ai fizicul normal adica nici lipsit de masa musculara dar nici plin de grasime, faci flotari, abdomene, alergat si un pic de regim alimentar si te formezi bine...

| Patrik a răspuns:

De unde sa stim cate kg ar trebui sa ai daca nu ne spui si intaltimea?happy Daca ai 1.70 ar trebui sa ai 70 de kg. ceva de genu.happy

| totEU_9066 a răspuns:

Da da big grin sa mearga cu 2 galetii de apa pe scari sus jos sus jos de vreo 10 ori in fiecare zii macar pana la etaju 2winking
sa vezi in 2 saptamani ce abdomen ai si plus si muschi la maini big grinwinking
funda?

| Assassin_3792 a răspuns:

Poi eu aveam la 12 ani 43k si nu mi se vedeau x(.Cam la varsta ta ar trebui sa ai 45k-50k creca exagerez dar eu asa cred.Abdomenele sunt cele mai bune, dau performante, eu am o bara din otel inoxidabil pe tavanul din camera. Dimineata ma trezesc si deschid geamu si dai abdomene pe bara laughing. Abdomenele => performanta

| Marianinlove a răspuns:

60. Pai ar trebui mai ales sa faca mult sport...iar in ceea ce priveste exercitiile, flotari, alergare...in concluzie, mult sport.

| Kan a răspuns:

Asta nu vine de la sine trebuie multa munca si sport si multa munca bft cu abdomenulhappy